محل تبلیغات شما
گمان میرود ایران بصورت نظامی حمله محدود شده ای را به نیروهای امریکایی انجام خواهد داد از اینرو american marine navy airforce در حال اماده سازی بمب افکن های خود میباشد . و آنچه بایستی انجام شود خویشتن داری میباشد . این اقدام ترامپ ظاهرا هماهنگ شده بوده و بدون هماهنگی با کنگره این کار را کرده است و از انجایی که او وجهه و ابروی ی خود را بر باد داده است و لحن بازاری و زننده ای که به مقامات خودش دارد این موضوع را تایید میکند . اینکه ترامپ به ریاست جمهوری رسید از سرزمین فرصتهای طلایی یعنی امریکاست و جای تعجب نیست سرزمینی با اینهمه ازادی که یکصد سال قبل دین داشت اکنون همجنس بازی را توسط خانم کلینتون مجاز کرد . پس عجیب نیست که یک هتل دار لاس وگاس و یک قمارخانه دار بدون هماهنگی با کنگره این کار را کرده باشد . احتمال میرود توسط هامیان یهودی نیز به او فشار اورده باشند . آنجه مسلم است رهبر ایران 40 سال سابقه رهبری دارد و ترامپ 3 سال و ما حرکت غیر معقول نخواهیم کرد که از ان بعنوان دست اویز علیه ایران استفاده بشود و بوضوح همه جبهه ها توسط باقری افشردی ها تحت رسد میباشند . 
آنچه ملاحظه میشود جو علیه امریکایی هاست یعنی اگر قرار به شکست حکومت ایران باشد مردم بایستی کماکان ناراضی باشند اما دیده میشود حتی کسانی که تا قبل ترور سردار سلیمانی از حکومت ایران ناراضی بودند و یا میانه رو بودند تحریک شده و به سردار سلیمانی به چشم قهرمان نگاه میکنند و  دنبال مسبب آن میباشند و در جامعه جوشش دیده میشود بعید نیست جو زمان جنگ ایران و صدام دوباره برقرار بشود یعنی همبستگی ملی بصورت رعد آسا شکل بگیرد . پس گزینه حمله نظامی به ایران قابل قبول نمیباشد . همچنین پاسخ عجولانه ایران به امریکا نیز قابل قبول نیست .
از نظرات تمداران مطرح امریکا مشخص است که بیشتر امریکایی ها خواهان جو آرام میباشند و درگیری را قبول ندارند . و از انجایی که کشوری که پرچمدار دموکراسی میباشد نبایستی بدون خواست ملت خودش دست به اقدام بزند . البته زمان جرج بوش2 حرکتی که انجام شده بود و حمله به صدام حساب شده بود و بنا به گفته یکی از پسران قدرتهای نفتی و عوامل نفتی امریکا در عراق که گفته بود Sedam was our boy یعنی صدام نوچه ما بود . پس این نوچه زمانی که بدون هماهنگی حرکت کرد بایستی حذف میشد . 
و اما در مورد خودم . پری روز  به تاریخ 12 -10-1398شبکار بودم و حس من عجیب بود به فکر سردار قاسم شیر علینیا بودم و عزاداری و گریه بسیار کردم  برایم این حس عجیب مینمود . روز بعد یعنی دیروز خبر سردار سلیمانی رسید . هر روزی که میگذرد ذره ای از زخم از دست دادن  سردار قاسم شیر علینیا کم نمیشود و انگار در بدن من این زخم تازه است تا روزی که بروم .  

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

یعنی ,سردار ,سلیمانی ,صدام ,امریکا ,قبول ,سردار سلیمانی ,بدون هماهنگی ,را کرده ,قابل قبول ,است و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدونة فنیة للمطرب ماجد دسومی((موسیقی)) erfan your blog تغذیه سالم poyreiderdi بررسی رشته های دانشگاهی خرید نرم افزار طلا فروشی www.satak.ir Tabligh in English چه کسی گفت خدا شاعر نیست