محل تبلیغات شما
1-کافی میکس تک نفره آماده . این محصول به آدرس کرج تولید شرکت غذای آماده لذیذ میباشد که با خوردن دو محصول از آن دچار حالت تحوع شدم محصولات شرکتهای دیگر در من چنین حالتی ایجاد نکرد
2-بخاری برقی اخگر . این بخاری برقی با چند روز استفاده کلیدهای سه پل آن دچار سوختگی شد و متناسب با آمپراژ هر بار نبودند با یکسره کردن یک مسیر با تعمیر کردم اما دفعه بعد سیم کشی داخلی سوخت باز کردم دیدم از سیم نازک نیم بدون غلاف وارنیش استفاده کرده که هم قطر سیم نازکتر از حد مجاز بود هم نوع سیم خلاف بود سیمها را عوض کردم و مجددا مورد استفاده قرار دادم . باز هم خراب شد ایندفعه اتصال سیم با کنتاکت BAR میله المنت سوخته بود . در نتیجه فقط پوسته و المنت باقی مانده بود که دور ریختم و بی خیال شدم
ولو یا شیر برنجی تک کیز ایرانTAKKIZZ 
 چند سال پیش قبل از آبگرمکن برقی نصب کردم و آب بندی نمیکند . مجددا کار تعمیراتی آپارتمانی داشتم ورودی واحد تک کیز بود که هر چقدر می چلانیم آب بندی نمیکند . تماس گرفتم شرکت کیز ایران گفت محصول ما نیست چرا محصول درست انتخاب نمیکنید یک شماره داد مال نماینده تک کیز بود تماس گرفتم شکایت کردم گفت هرچند تا داری بار براتون عوض کنم در خدمتتون هستم. 

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

سیم ,محصول ,کیز ,تک ,هم ,برقی ,تک کیز ,بندی نمیکند ,آن دچار ,تماس گرفتم ,کردم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی توزیع ریش تراش ارزان | انواع ماشین ریش تراش ارزان و با کیفیت hostkanbergsing Carl's notes هیپنوتیزم و چار دکتر مهدی مجیدی راد مدرسه آموزش از راه دور سلام (دخترانه) پایگاه اموزشی .فن آوری عرصه دیجیتال تقلب در مواد غذایی ithpullanu سازندگان ایرانی