محل تبلیغات شما
بادرود به رضا مددی که بدون داشتن پدر توانست به این موفقیتها برسد متاسفانه باید بگویم نتیجه بازی با کریس مارسلو قطعا به نفع مارسلو درست قضاوت شده و نه از نظر امتباز دهی بوکس(که 15 سال کار میکنم) و نه کشتی (چند ماه) و نه تکواندو( بازیکن لیگ و دان 3  سابقه 13 سال) که هر 3 رشنه را کار کرده ام رضای عزیر بازنده میباشد
من هم مثل رضا یک پسر دارم که مادرش اورا از من دور میکند و رضا مددی مثل پسرم است  اگر من جزو مربیان او بودم نقاط ضعف او را به او معرفی میکردم و او انگشتانش انگشت کشتی نیست مرتبا باز میشود و قفل نمیکند و حریف که جب مشت میزند( دست جلو ) بایستی 2 راه حل را میدانست . ضربات پای مددی نمره 5 از 100 میگیرد.
رضا مددی نقطه مقابل محمد خردادیان رقاص ایرانی مقیم غرب میباشد . برعکس خردادیان رضا مددی به مقدسات و دین ایرانیان و جمهوری اسلامی ایران احترام قایل میباشد و فیلم بازی نمیکند و حقیقت را میگوید  . در عملیات والفجر 7 موسیان و بعد از آن لشکر 21 حمزه تهران 7700 نفر بودند از این تعداد موقع تصویه حساب فقط 17 نفر تصویه کرده اند این را یکی از 17 نفر بمن گفت . اینجا تفاوت دونفر دیده میشود یکی با ماست و دیگری برعلیه ماست . صدام همه را نابود کرد و ما هم تا توانستیم دفاع کردیم وعربهای عراقی امریکایی و روسی داشتند که با پول عربستان سعودی و کویت و اردن خریده شده بود 

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

مددی ,رضا ,کار ,نفر ,کشتی ,میشود ,رضا مددی ,و نه ,17 نفر ,نمیکند و ,7 موسیان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

budhthosutu روزهای زندگی Rosie's game دانلود آهنگ جدید ، اینجا همه چی داریم ، از آهنگ ، فیلم ، خبر و سریال قیمت روز زعفران Tommie's notes Scott's blog گفتگویی با خویشتن آنشرلے با موهاے خرمایے دانلود آهنگ شاد جدید