محل تبلیغات شما
به نام اهورا مزدا آفریننده زندگی وخرد
گویشن(گفتار نیک) کنشن (کردار نیک) منشن(پندار نیک)
به راستی طبق دین 10 هزار ساله ما منش و عملکرد این نظام سابق مطابقت نداشته با فرهنگ ما . 
و دلیلی هم نمیشود که این بی قانونی که هرکس برای خودش در خیابان حکم صادر کند انجام شود مملکت اسلامی حاکم دارد و طبق قانون مجازات اسلامی و قانون مدنی جمهوری اسلامی ایرا ن عمل میشود و این قوانین ملاک امر و جاریه مملکتی است
بعنوان مثال اگر جایی رفت و آمد میشود بایستی طبق بند راههای ثبوت جرم در دادگاه قاضی بررسی کند که قانون میگوید شهادت 4 نفر( آنهم عادل نه هر دروغگو) نه اینکه آبروی مردم را ببرند و بگویند خانم مشکوک نان سنگک دستش بود رفته آپارتمان فلانکس من حمایت نکردم و نمیکنم گرچه اینها علیه من تمام شد و آبروی من را هم بردند اما ملاک عمل من هم قوانین جاریه مملکتی جمهوری اسلامی ایران است . این افراد دارند با این کارها و آزار دیگران و بی قانونی چهره نظام را خراب میکنند و قوای مملکتی از این اعمال شخصی حمایت نمی کنند . مملکت به اتحاد نیاز دارد و ما به تکرو ها نیازی نداریم و تکروی بایستی حذف شود. به نظر من چون روی اعمان منافی عفت حساسیت است کسانی که قصد مطرح کردن خود را دارند یا قصد تلافی جویی دارند از این نقطه ضعفها دارند سود می برند . همانطور که در نظام سابق برای بالا بردن منزلت خود دینداران را رسوا میکردند . طبق کتاب هرودوت ایرانی ها افرادی بودند در کوچه و بازار که همدیگر را میدیدند روی یکدیگر را می بوسیدند و اگر طرف مقابل رتبه بالاتر بود به او کرنش میکردند . 
طبق کتاب اسکندر نامه نوشته گزنفون( یا هارولد لمب آمریکایی که از نوشته گزنفون استفاده کرده) که حدود 150سال بعد از اسکندر می زیسته و با کوروش کوچک از لیدی به ایران حمله کرده بودند و او فرمانده بوده و کتاب باز گشت 10 هزار سرباز  را نوشته است.میگوید فرماندهان اسکندر نوشته اند بعد از تسخیر امپراتوری ایران زمانیکه در تخت جمشید استراحت میکردیم دنبال مطرب و رقاصه گشتیم در کل ایران مطرب و رقاصه پیدا نکردیم و به ناچار  برای عیش و نوشمان از آشوری(سوریه) و بابل(جنوب عراق) و یونان رقاصه آوردیم. طبق کتاب کیخسرو شاهرخ موبد زرتشتی ایرانی ساکن پارسیان هند ایران به معنی انیران و ای ران یعنی سرزمین نجیبان میباشد.طبق کتاب ستیز و سازش نوشته جمشید گرشاسب استاد و محقق جهانگرد بعد از حمله عرب به ایران گروهی از ایرانیان برای اینکه از جور و ستم اعراب جان به لب شده بودند با کشتی به پادشاه هند پناهنده شدند و او نیز یک منطقه را به ایرانیان زرتشتی داد تا آزادانه زندگی و کشاورزی کنند و به دین و مذهب زرتشتی خود بپردازند .پس بعد اینهمه سال نظام پهلوی پایتخت کشور را به کاباره تبدیل کردند چون خود ملکه فرح دیبا و محمد رضا پهلوی دیپلم و دانشگاهی اروپا بودند و آنجا هم طبق مدارک از این کارها میکردند و دیده خود را در ایران پیاده سازی و اجرا کردند . 

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

طبق ,نوشته ,کتاب ,دارند ,هم ,اسلامی ,طبق کتاب ,از این ,بعد از ,و او ,بودند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تهران ثبت azarimaral2 William's info ایل کردشولی سازه Myrna's collection دست نویس پیامکر PERSIAN 911