محل تبلیغات شما
کریستین سن در کتاب خود از کتاب سرزمین جاوید هرتزفیلد یاد میکند و آن را هم یک مبنا قرار داده است چیزهایی را که او از کتاب سرزمین جاوید میبیند من با خواندن آن هرگز ندیده و نفهمیده بودم . یکی از دانشمندان ایرانی که اسمش یادم نیست و در اروپا زندگی کردند ایشان تاریخ هرودوت را 30 بار خوانده بود . استاد پور داوود که همشهری ما یعنی اهل رشت بودند ایشان نیز هم رده بزرگانی این چنین است که نامی از او به میان نیامده است و سازمان زیباسازی شهرداری رشت عکس تعدادی از هنرپیشگان و خوانندگان و دانشمند چون استاد پوررضا و پروفسور مجید سمیعی را در شهر قرار داده اند همچنین مجسمه ایشان را نیز در شهر رشت قرار داده اند اما از استاد پورداوود خبری نیست چون او عمر خود را صرف بیرون کشیدن دین زرتشت از زیر خاکستر تاریخ کرد و کتابها و تالیفات زیادی داشت . من در عمر 43 ساله خود عمر خود را از 6 سالگی صرف علوم کردم . علوم مکانیک و علوم تاریخ و علوم ورزش و پزشکی دنبال همه چیز بودم اما فکر میکردم عمر کوتاه خود را چطور بگذرانم اما حالا ویروس جدید کرونا بوجود آمده که دیگر نمیدانم چه کنم . بشر قدرت میگیرد  اما به جای اینکه سپاسگذار باشد دنیا را نا امن میکند . عمده خصوصیت بشر خاکی این است که عرض میکنم . مثلا من بگویم استاد تاریخ یا مکانیک و برق و زبان هستم اولین چیزی که فکر میکند این است که چطور کلک مرا بکند و خفه کند . اما کسی که طالب علم بود خوشحال میشود و مرا استاد خطاب میکند و ما از مجاورت هم کسب فیض میکنیم .زیاد بوده اینچنین کسانی که با من بودند و رفتند . و همه از همدیگر چیز یاد میگیریم . اما انسانهای پست فقط حرفهای همدیگر را تکرار میکنند و سعی در باطل کردن یکدیگر دارند . انسانهای والا خودشان بزرگ هستند و کسان دیگر جایشان را تنگ نکرده اند چون خودشان بقدری عظمت دارند که نیاز به این کارهای موذیانه ندارند.   

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

استاد ,میکند ,عمر ,تاریخ ,کتاب ,علوم ,قرار داده ,خود را ,است که ,استاد پورداوود ,میکند و ,کتاب سرزمین جاوید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب ساز عمومی کانون تبلیغاتی طراحی دی ( اهواز) Karl's life mingnisroho roglappjenann هوم فرش HomeFresh درهم برهم lebadtiwor خانه و مدرسه provininap