محل تبلیغات شما
الون مسک مهندس خوبی است که کارهای فوق الاده کرده و با ناسا همکاری دارد و خودروی الکتریکی مناسب طراخی کرده و .
شرکت او مدیران یو تیوب را خریده است .احتمالا برای استفاده از کلیپهای مخترعین سراسر دنیا که همه توی یو تیوب آپلود میکنند
یکی از دوستان من روستایی ساده بود و با گرفتن لبتاب شیانه روزی به اینترنت کانکت شد و در وجودش هم جستجو نهفته بود و موفق شد با استفاده از یو تیوب به موفقیتهای صنعتی چشمگیری دست بیابد من هم تحقیق میکردم از یو تیوب و ایلان ماسک هم یک گام فراتر از این کرده و بهترین فایلها از یو تیوب دسترسی داشته است کاری که انیشتین کرد او یک شاگرد یهودی و تنبل بود ساکن المان بود و در اتریش دریک موسسه ثبت اختراع کار پیدا کرد بعد از آن تیدیل شد به محقق . نقشه بمب اتم را یک دانشمند یهودی مجارستانی به امریکا برد اما روزولت با او ملاقات نمی کرد او انیشتین را دید و اروزولت ملاقات بانانیشتین را قبول کرد و بمب اتمی را بعد از 3 سال قنی سازی ساختند . انیشتین همواره از فکر دیگران استفاده می برده همانطور که ایلان ماسک میبرد و همانطور که هر آدم باهوشی همینکار را میکند . ولی اینها به خودی خود نمی توانستند این کارها را بکنند .
 توماس ادیسون هم مخترع برق نیست مخترع برق الکساندر ولتا است که به وجود الکتریسیته پی برد و باطری ساخت و کولمب نیز بعد از او موفقیت کسب کرد .
ادی برق را تولید کرد و مخترع لامپ رشته ای است و مانند الون شرکت ثبت اختراع داشت
در ان زمان دوربین نبود که ادی را به ما نشان دهد و گرنه ادی تا اخر عمرش کارهای بسیاری کرد
در یک جزوه 100 صفحه ای بجا مانده از انیشتین داریم که یک رومه نگار آنرا خرید و قسمتی را انتشار داد انوش اواخر عمر از ساخت بمب اتم ناراحت شد و مسلمان شد و با مراجع در عراق مکاتبه میکرده است . در خفا مسلمان شد . نگاه کنید به پیدی اف رساله انیشتین . او خطام میگفته چون تعوری او در مورد کامیون درخال حرکت و کم شدن جرم آن غلط است این کم شدن جرم نیست که باعث سرخوردن و آسیب پذیری آن در تصادف میشود بلکه کم شدن ضریب اصطکاک (موی کا)(MUk)در فیزیک مکانیک در مورد جسم در حال سایش است . و این را با آزمایش میتوانم اثبات کنم و بدون آزمایش همچنان این تعوری نقض نیست . 

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

تیوب ,یک ,یو ,انیشتین ,هم ,استفاده ,یو تیوب ,بعد از ,کرده و ,و با ,از یو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله اینترنتی «به امیدایرانی همیشه پایدار» ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ inbonfimi siobaressto siolarporgnab ساعت هوشمند جی-تب G-Tab Jason's style ترازو موشی چت | چت روم موشی | chatroommoshi