محل تبلیغات شما
باسلام . اینک به معرفی بیشتر مهداد اکبری می پردازم.  پاراگراف پایین سرگذشت حال اوست .
مهداد اکبری، فوق‌لیسانس مدیریت بین‌المللی ورزش از دانشگاه کلن آلمان هستم. نفر دوم مسابقات اولین دوره رقابت‌های بادی‌کلاسیک در تهران، نایب‌قهرمان مسابقات جهانی فیتنس آلمان در سال ۲۰۰۷، قهرمان رقابت‌های فیتنس آلمان در سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱، قهرمان رقابت‌های فیتنس اروپا در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳، قهرمان بین‌المللی رشته فیتنس آلمان در سال ۲۰۱۸، مدرس بین‌المللی فیتنس و EMS، مدیر آکادمی فیتنس بین‌المللی IFPE در آلمان و.
و اینگ از گذشته میگویم(آن چیزی که ما بچه های هنرستان صدر دیدیم) زمانی که در هنرستان صدر لاهیجان دیپلم گرفت عکسها موجود است و با هم در دانشگاه آزاد سبزوار فوق دیپلم برق قدرت می خواندیم و  هم دانشگاهی بودیم . 
بعد از  دیپلم خانوادگی به کرج مهاجرت کردند و حتی کرج هم با او تماس داشتم . ایشان لیسانس برق قدرت آزاد تهران جنوب هستند . البته ترم 2 بود با او تماس گرفتم و طبق گفته خودش میباشد .
کانال تلگرام ما یعنی بچه های هنرستان صدر هم عضو بودند ایشون . به ایران آمدند ما را تحویل نگرفتند و به من چندین بار گفت تو را نمیشناسم این در حالی است که مرتبا در خوابگاه مجتمع راستی واقع در دانشگاه آزاد سبزوار فلکه شریعتی اتاق من و ع علی عبادی (رشتی) هر روز به ما سر میزد . 
دوست دیگر ما هم محمد رضا ر. نیز به من گفت مهداد سر سنگین شده و جوابمونو نمیده
 ظاهرا هرکس به تهران مهاجرت میکنه به ما میگوید شما دهاتی هستید . هرکس خارج میرود هم دیگر ما که ریشه اش هستیم به ما که به معنی گلدان میباشیم نیاز ندارد .
نتیجه اینکه این خارج رفته ها بدرد سیستم ما نمیخورند . و اعتماد نداریم به آنها .  

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

فیتنس ,هم ,آلمان ,بین‌المللی ,مهداد ,قهرمان ,آلمان در ,فیتنس آلمان ,هنرستان صدر ,به ما ,قهرمان رقابت‌های ,قهرمان رقابت‌های فیتنس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بدن لاغر روانشناسی دانش آموز t-learn مهندسی برق - کنترل سفر به مشهد بیتوته eatnidewdti geotairito Loren's collection market2internet