محل تبلیغات شما
از کتاب هرودوت داریم
صفحه 303 بعد از آنوسیس کور کاهن( متقلب ) که  ستی نام داشت به فرمانروایی رسید . این شاه طبقه جنگاور مصر را خوار می پنداشت و فکر میکرد به آنها نیازی ندارد . و آنها را مرخص کرد (عواقب این کار او شبیه است به کاری که در یکی از جنگهای دوره علی شاه برادر زاده نادر شاه (قاتل نادر) و شبیه است به کاری که اخناتون در دوره سینوهه کرد و سینوهه آنرا توضیح داد )بنا براین وقتی سناخریب شاه عربستان و عاشور به مصر حمله کردجنگاوران مصری هیچ کمکی به ستی نکردند کاهن سرانجام با مردم عادی به بیرون شهر به استقبال دشمن رفت اما در اردوی شبانه عاشوری ها موشها زه کمان و دسته سپرهای آنها و ترکشهای آنها را جویده بودند چنانکه فردای آنروز دشمن مجبور به عقب نشینی شد و تلفات داد. هنوز تندیسی سنگی از این کاهن شاه( متقلب) دیده میشود که موشی در دست دارد و بر آن کتیبه چنین کنده شده است <مرا بنگرید و پارسا باشید>
به گمان من بعد از این حادثه همین ها این کار را به کمک غیبی خدا که در غالب موش ظاهر شده است نسبت داده باشند و موش به مقام خدایی رسید و از غرب (مصر) این جریان به هند رسیده که اکنون همچنین معبد پر از موشی در هند و جود دارد که صدا و سیما پخش کرد . در این معبد هندی های خدمتگذار معبد اول موشها را سیر میکنند بعد خودشان از نان میخورند و موشها از سرو کول خدمتگذار هندی بالا میرفتند .
در جنگ ایران و عراق(صدام حسین تکریتی) شنیدم پاسدارها گفتند رزمندگان که خیلی خسته بودند صبح بلند میشدند میدیدند انگشت ندارند .
خودم در طرح ساخت پالایشگاه در بیابان کار کردم یکبار موش گوش و انگشت مرا جوید . و به سختی بیدار شدم . در حالتهای جنگی که انسان خیلی خسته است هوشیار و شنواست اما قادر به بلند شدن نمیباشد . که این امر متاسفانه مورد سوء استفاده بشر دو پای متقلب و ایجاد یک دین جعلی شده . ما به هیچکس نمی نگریم و پارسا هستیم . ما به همه ذرات دنیا حتی بال مگس مینگریم و پارسا هستیم اما بال مگس را نمی پرستیم . 

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

موش ,شاه ,معبد ,مصر ,کاهن ,متقلب ,است به ,آنها را ,ما به ,و پارسا ,پارسا هستیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Carl's notes Tony's notes وبسایت شهرآستانه درب ضد سرقت ترک آلتین درب ماد Rebecca's collection menrovosac دانلود رایگان مدل سه بعدی durnivege ligalwidant فروشگاه ساعت زنانه ارزان