محل تبلیغات شما
 I am working analyzing Boxing for 16 years I boxed for one or two years and i have boxing exercising only in my place all this years 
مبارزه این دو بوکسور که 2015 انجام شد و من برای بار دوم انرا انالیز کردم میودر بوکس نکرد و فقط دور مبزد اما چون مشت هم میزد اینکار از دیدگاه داوری مشکل نداشت . اما این خود نوعی تقلب میباشد. آخر بازی پاکیا با زبان بی زبانی گفت I think i win the fight . he just moving aroundمن فکر میکنم برنده من هستم اون فقط دور میچرخید . همه شنیدیم که مردم برای میودر بو میکردند اما برای پاکیا تشویق هم کردند . زیرا پول دادن برای دیدن این دور ریختن پول برای کل دنیا بود .
و برای مردم روراست بودن مهم است و مردم عاشق راستی و راستگویی میباشند . این بوکسور مرا با درستکاری خود عاشق خود کرد تمامی خصوصیات برازنده انسانی در او خلاصه میشود . خانواده دارای 5 فرزند . مبارزه کلین و کثیف مبارز نیست و ختی حرف زشت جاری نمیکند . و فلوید میودر در بازی با مک گرگور هم بوکس نکرد و فقط یک تقلب سازمان یافته برای اخازی از تماشا چیان انجام دادند چون با مک در رینگ بوکس کنار آمد تا چند راند بازی طول بکشد و بازی ادامه پیدا کند 

همبستگی ملی . انتقال تجربیات نسل جنگ و بعد جنگ به جوانترها

سپاه پاسداران..اسلام علیک یا عل بن موسی الرضا

کوروش ذوالقرنین( ناجی محرومان )

i ,بازی ,میودر ,هم ,مردم ,فقط ,فقط دور ,و فقط ,نکرد و ,با مک ,فلوید میودر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حوزه علمیه سفیران هدایت خفر -امام جعفر صادق علیه السلام lorscomplita هتل آپارتمان هشت بهشت اخوان مطالب اینترنتی کفش کتونی کتانی رنگ سبز نارنجی ابی سرمه ای قهوه ای دخترانه زنانه 2021 تعمیر کولر گازی و پکیج / سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت / 09197164216 داستان راستان من تفریحات سالم 2 calffirrace Tammy's site